GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 1
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 2
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 3
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 4
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 5
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 6
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 1
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 2
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 3
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 4
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 5
GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - RT2309633 - 6
logotyp GTRAX logotyp ITR
Dostępny

GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA

RUBBER TRACK , Резиновые гусеницы , gumové pásy - 230x96x33
RT2309633
odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

Produkt dostępny!
Zapytaj o cenę: 32 338 03 33
proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.com lub zadzwoń: 32 338 03 33
 • Dostępne wzory bieżników

  typ bieżnika dla gąsienicy gumowej typu GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - a bieżnik - a
  typ bieżnika dla gąsienicy gumowej typu GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - b bieżnik - b
  typ bieżnika dla gąsienicy gumowej typu GĄSIENICA GUMOWA BOBCAT 320 WZMOCNIONA - c bieżnik - c

PARAMETRY GĄSIENICY:

SZEROKOŚĆ: 230mm DŁUGOŚĆ: 96mm ILOŚĆ OGNIW: 33

Gąsienice gumowe to element układu jazdy składający się z wewnętrznych stalowych kordów, metalowych ogniw oraz zewnętrznej gumowej warstwy nadającej gąsienicy jej wygląd - rodzaj bieżnika.

Zastosowane technologie: HDSL (HEAVY DUTY STEEL LINKS) – specjalnie wzmacniane stalowe ogniwa. CCSC (CONTINUOUS CABLES STEEL CORD) – brak szwu łączącego kord wewnętrzny.

Technologia ta jest droższa ale równocześnie 50% bardziej wytrzymała, gdyż gąsienica gumowa Bobcat 320 wzmocniona nie posiada słabszych punktów w swojej strukturze tak jak to ma miejsce w systemie wykorzystującym taśmy łączone. Gruba osnowa wykonana jest z bardzo wytrzymałego kauczuku naturalnego i materiałów syntetycznych. Zapewnia gąsienicom maksymalną odporność na kruszenie i wyżłobienie.

Gąsienica gumowa Bobcat 320 wzmocniona ma wyjątkowo głębokie, odporne na ciepło występy bieżnika, które zapewniają doskonałą przyczepność na różnych terenach, w tym błocie, ziemi, piasku, glinie, żwirze i asfalcie.

Najwyższa jakość oferowanych przez nas gąsienic gumowych oznacza niskie koszty eksploatacji oraz długi okres pomiędzy ich wymianami

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.

PASUJE MIĘDZY INNYMI DO TAKICH MODELI JAK:WYSTĘPOWANIEWERSJA
106 1402 1403 1404 150 1502 301 320 321 322 323 AIRMAN BOBCAT CATERPILLAR DAEWOO DYNAPAC EUROCOMA 7D

Glimat Sp.zo.o. jest wyłącznym dystrybutorem podwozi gąsienicowych marki ITR na terenie Polski

Zapoznaj się z naszym certyfikatem.

logotyp ITR

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które udostępniamy do Państwa dyspozycji były tylko ze sprawdzonych źródeł.

Wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu nowego asortymentu, oparte o szczegółowe analizy i budowanie długofalowych relacji z naszymi kontrahentami, pozwala nam na stworzenie bardzo korzystnych watunków gwarancyjnych dla naszych klientów.

 • Na wszystkie elementy podwozi gąsienicowych obowiązuje 24 miesiące gwarancji
 • Części zamienne sprzedawane przez Glimat Sp z o.o. są objęte gwarancją w zakresie wad materiałowych bądź przetworzenia materiału (wykonania) w warunkach normalnego zużycia i użytkowania przez okres 24 miesięcy poczynajac od daty dostarczenia bezpośredniemu klientowi (licząc od daty na fakturze lub liście przewozowym)

Dlaczego gąsienice gumowe?

Zastosowanie gąsienicy gumowej jest bardziej przyjazne środowisku , niż zastosowanie gąsienicy stalowej. Zwiększona mobilność, zmniejszone drgania oraz zminimalizowany hałas, sprzyjające komfortowi użytkowania, pozwala na maksymalną wydajność użytkowania.

Gąsienicę gumową cechuje najlepsza stabilność operacyjna. Jest ona używana w wielu maszynach rolniczych i przemysłowych jak np. minikoparki, koparki, kombajny i traktory.

Z kolei gumowe nakładki na płyty które mogą być z łatwością zamontowane na gąsienice stalowe, są zarówno funkcjonalne jak i wydajne.

Zalety

Mniejsze uszkodzenie powierzchni ziemi - w trakcie pracy na asfalcie bądź betonie, następuje mniejsze uszkodzenie nawierzchni niż w przypadku odpowiedników stalowych.

Niski poziom drgania i hałasu – odpowiednio dopasowane ugięcie gąsienicy efektywnie redukuje hałas i drgania. W połączeniu z elastycznością produktu skutkuje to przedłużonym użytkowaniem sprzętu jak i również zmniejsza wysiłek kierowcy.

Niska siła nacisku - niska siła nacisku dodatnio wpływa na komfort prowadzenia pojazdu na miękkim podłożu takim jak piasek czy mokra nawierzchnia.

Zredukowana waga maszyny - lżejsza waga w przypadku zastosowania gąsienicy gumowej oznacza mniejszą całkowitą wagę maszyny co zwiększą maksymalną prędkość pojazdu.

Dodatkowe zdolności operacyjne - gąsienice posiadają właściwość podwójnego ciągnienia w porównaniu do maszyny o tej samej wadze z zastosowaniem podwozia kołowego. Ta dodana właściwość zezwala na większą sterowność przy niskiej i wysokiej prędkości, jak również na dodatkową zdolność holowania.

Budowa

Powierzchnia gumowa – wytworzona z mieszanki gumy naturalnej i syntetycznej, mieszanka ta posiada właściwości antyścierne i elastyczne. Na podłożu błotnistym nie przylega do podłoża. Na twardszych nawierzchniach zewnętrzne ogumowanie minimalizuje hałas i drgania.

Metalowy rdzeń - łączy się samoistnie z kołem napędowym i zapobiega ześlizgiwaniu się gąsienicy gumowej z tegoż koła. Używamy specjalnego systemu spojenia celem uzyskania silnego wiązania metalowego rdzenia z nawierzchnią gumową.

Stalowy kord – biorąc pod uwagę wagę maszyny i jej ładowność, podejmujemy decyzję o ilości i sile stalowego przewodu biegnącego wzdłuż gąsienicy, co w sumie determinuje kompletną wytrzymałość gąsienicy gumowej.

Sugestie odnośnie używania

Sprawdź napięcie w miejscu styku z centralnie usytuowaną rolką jezdną co 50 mth (H=10-14 mm).

Odpowiednia technika prowadzenia pojazdu. Unikaj zwrotów maszyny przy wysokiej prędkości na wysoce ściernych nawierzchniach i zwiększ kąt skrętu. Po ukończeniu pracy zmyj wszelkie zanieczyszczenia takie jak sól, błoto czy też inne. Jedź wolno w trudnych warunkach pracy: drogi żwirowe bądź trasy górskie, niektóre tereny budowy. Sprawdzaj regularnie stopień starcia koła napędowego.


Zobacz przewodnik po ewentualnych problemach oraz procedury bezpiecznego użytkowania sprzętu

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

4,8
według opinii google