korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

pokaż listę kategorii

Koła napędowe Hanix do minikoparek

Koła napędowe Hanix do minikoparek to części pełniące bardzo odpowiedzialne funkcje. Mają za zadanie przenoszenie napędu z przekładni silnika na gąsienicę za pomocą łańcucha. Od jakości tych części do podwozia minikoparki zależy też żywotność i sposób funkcjonowania pozostałych części. Warto zatem postawić na wyroby od znanych i cenionych producentów.


Wysokiej jakości koła napędowe Hanix do podwozia minikoparek

Koła napędowe Hanix do podwozia minikoparki są wykonywane z myślą o wydłużeniu okresu pomiędzy koniecznymi wymianami. Są przygotowywane w formie odlewów z wysokiej klasy stali i dodatkowo hartowane. Dzięki temu wytrzymują znaczne przeciążenia i nie pękają w czasie użytkowania. Dodatkowo są odporne na czynniki korozyjne także wynikające z kontaktu ze związkami chemicznymi.

W tej grupie znalazły się koła napędowe do minikoparek różnego typu. Poszczególne modele mają inną średnicę i ilość zębów, dlatego można dopasować je do koparek o dowolnych parametrach i osiągach. W przypadku problemów z doborem należy posiłkować się numerem katalogowym części.

4,8
według opinii google