grafika poglądowa - sprawdź rysunek techniczny
  • logotyp ITR
Porównaj wymiary na schemacie
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)
proszę o kontakt
lub zadzwoń: 32 338 03 33

Cena Brutto:
4 270,19 zł

Koło napinające gąsienicę. Szerokość wewnętrznej flanszy prowadzącej 90mm w komplecie z wałkiem.

Koła napinające ITR do minikoparek i ładowarek kompaktowychsą produkowane przy użyciu najnowszych zautomatyzowanych procesów projektowania i produkcji.

Są one produkowane z wyselekcjonowanych stopów stali wysokiej jakości i odpowiednio poddawane obróbce cieplnej, aby zapewnić wyjątkową wydajność polową w ekstremalnych warunkach pracy. Koła napinające ITR są montowane przy użyciu najnowocześniejszych uszczelnień i konstrukcji łożysk, produkowanych zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami w branży. Montaż odbywa się na liniach montażowych z automatycznym procesem napełniania olejem.Koła napinające można wybrać w różnych konfiguracjach:
  • Skorupa koła napinającego
  • Koło napinające z tuleją i wałkiem
  • Koło napinające ze wspornikami
  • Koło napinające z widelcem
  • Koło napinające z napinaczem
Asortyment kół napinających obejmuje sprzęt od minikoparek aż po maszyny górnicze. od KUBOTA® K008 (ciężar roboczy maszyny 0,9 tony) do KOMATSU® D475 A5 (masa robocza maszyny 101 ton)Działy inżynieryjne i badawczo-rozwojowe znajdują się we Włoszech, Korei Południowej i Chinach i współdziałają, aby połączyć know-how, technologię i możliwości rozwoju. Działy inżynieryjne znajdujące się w każdym zakładzie produkcyjnym posiadają specyficzną wiedzę na temat lokalnie produkowanych komponentów, podczas gdy centrala Italian Engineering koordynuje wszystkie działania. Funkcja koła napinającego polega na podpieraniu łańcucha gąsienicy i prowadzeniu go tak, aby był odpowiednio nawijany. Poza tym koło napinające i napinacz współpracują ze sobą, aby utrzymać określony stopień napięcia gąsienicy. Najważniejszym kontrolowalnym czynnikiem w zużyciu podwozia jest poprawne napięcie łańcucha. Poprawne ugięcie dla wszystkich konwencjonalnych gąsienic wynosi około 50mm (+-5mm). Dla przykładu gąsienica w maszynie o mocy 80-koni o ugięciu 12mm będzie miała napięcie o wartości 2540 kg w momencie mierzenia w napinaczu gąsienicy. Ta sama maszyna o sugerowanym ugięciu 50 mm będzie miała napięcie o wartości 362 kg. Nadmiernie napięta gąsienica zwiększa nacisk, co powoduje większe zużycie na tulejach gąsienicy w momencie kontaktu z zębami koła napędowego i w kontakcie łańcuch- koło napinające- rolki. Twardość bieżnika równa lub większa od ogniw łańcucha, rolek jezdnych i podtrzymujących zapewnia odporność na uderzenia i zrównoważoną trwałość. Rodzaj materiału: SCMn3A, hartowanie 50-55 HRC. Smarowanie na cały okres eksploatacji w celu minimalizacji konserwacji.
Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.

Zakupy bez rejestracji

Odbiór osobisty za 0 zł

PASUJE MIĘDZY INNYMI DO TAKICH MODELI JAK:WYSTĘPOWANIEWERSJA
MST2000 MST2200MOROOKAVD

Glimat Sp.zo.o. jest wyłącznym dystrybutorem podwozi gąsienicowych marki ITR na terenie Polski

Zapoznaj się z naszym certyfikatem.

logotyp ITR

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które udostępniamy do Państwa dyspozycji były tylko ze sprawdzonych źródeł.

Wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu nowego asortymentu, oparte o szczegółowe analizy i budowanie długofalowych relacji z naszymi kontrahentami, pozwala nam na stworzenie bardzo korzystnych watunków gwarancyjnych dla naszych klientów.

  • Na wszystkie elementy podwozi gąsienicowych obowiązuje 24 miesiące gwarancji
  • Części zamienne sprzedawane przez Glimat Sp z o.o. są objęte gwarancją w zakresie wad materiałowych bądź przetworzenia materiału (wykonania) w warunkach normalnego zużycia i użytkowania przez okres 24 miesięcy poczynajac od daty dostarczenia bezpośredniemu klientowi (licząc od daty na fakturze lub liście przewozowym)

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

4,8
85 opinii z Google