korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

  • logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR IT24 STANDARD 4E0659 - 4E0659
DŁUGOŚĆ GRUBOŚĆ ILOŚĆ OTWORÓW ILOŚĆ SZT. PASUJE MIĘDZY INNYMI DO TAKICH MODELI JAK: POŁOŻENIE WYSTĘPOWANIE RODZAJ SZEROKOŚĆ
2523 25 28 1 924 G GZ Corner Guard System Base Edge With Segment Holes CATERPILLAR ŁADOWARKA 245

W ładowarkach budowlanych jednym z wymiennych elementów roboczych jest lemiesz Caterpillar IT24 STANDARD. Ten element wykorzystywany jest w kilku modelach dobrej jakości maszyn od tego producenta. Można wykorzystać go do najcięższych prac związanych z formowaniem gruntu i zbieraniem urobku.

Lemiesz Caterpillar IT24 4E0659 przyda się przy najbardziej wymagających zadaniach realizowanych w trudnym gruncie. Może być stosowany przy pracach budowlanych, tworzeniu konstrukcji inżynierskich i drogowych. W przypadku zużycia i stępienia krawędzi roboczych element z łatwością można wymienić na nowy.

certyfikat Black Cat
EDGE , BLADE , Лезвия отвала , Ножы , brit
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR IT24 STANDARD 4E0659

4E0659

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33
produkt tymczasowo niedostępny - dostawa już wkrótce

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
4,8
według opinii google