korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

pokaż listę kategorii

Lemiesze do koparek i spycharek Komatsu

Szukasz zaufanego sklepu, w którym znajdują się wysokiej jakości lemiesze Komatsu? Sprawdź nasze części zamienne do maszyn budowlanych i przy wykorzystaniu praktycznego katalogu, wybierz potrzebny lemiesz do łyżki. Dzięki możliwości zakupów online, możesz przeglądać asortyment w dowolnym czasie. Dostarczane lemiesze wyróżniają się dobrą odpornością na ścieranie, ale też na uderzenia. Są dostępne w korzystnych, konkurencyjnych cenach


Lemiesze Komatsu w sklepie gilmat.com 

W sklepie glimat.com zaprojektowaliśmy funkcjonalną wyszukiwarkę, a oferowane lemiesze zostały szczegółowo opisane. Wybierając odpowiednie produkty, możesz kierować się informacjami na temat: 

  • - rodzaju,
  • - położenia, 
  • - grubości, 
  • - szerokości, 
  • - długości, 
  • - ilości otworów, 
  • - ilości, średnicy i długości śruby lemieszy. 

Japońskie przedsiębiorstwo Komatsu powstało w 1921 roku. Dzięki wieloletniej działalności i rozwijanej technologii, firma Komatsu stała się jednym z najbardziej znanych producentów maszyn budowlanych. Każdy klient może mieć pewność, że zamówione produkty sprzedawane na platformie glimat.com zaprojektowane zostały z myślą o skuteczności pracy, ale także wieloletniej wygodzie użytkowania maszyn. 

Fachowe wsparcie i pomoc w wyborze części zamiennych

Jako doświadczony zespół i wyłączny przedstawiciel grupy USCO SpA, właściciela marki ITR, wychodzimy naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Pomożemy Ci dopasować lemiesze do warunków Twojej pracy. Zapraszamy do kontaktu przed złożeniem zamówienia. 

Polecamy również:

4,8
według opinii google