korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

TULEJA KOMATSU PC240 - 206-70-58610
PASUJE MIĘDZY INNYMI DO TAKICH MODELI JAK: WYSTĘPOWANIE
PC220-6 PC230-6 PC240-5K PC250-6 KOMATSU
Dostępny

TULEJA KOMATSU PC240

206-70-58610

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

TULEJE DO KOPAREK

Nasza tuleja jest kompatybilna z różnorodnymi rodzajami maszyn, w tym z koparkami marki Komatsu. W naszej ofercie znajdziesz tuleje o niezrównanej jakości, stworzone między innymi z myślą o modelach PC240.

To, co wyróżnia nasz produkt, to nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale także szczególne dopasowanie do wyżej wymienionych modeli maszyn Komatsu. Dzięki temu masz pewność, że Twoje maszyny będą pracować z pełną efektywnością, unikając zbędnych przestojów.

Kiedy decydujesz się na nasze produkty, inwestujesz w niezawodność, precyzję oraz najwyższą jakość, które gwarantują długotrwałe i bezproblemowe działanie Twoich maszyn. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy wesprzeć Cię w osiągnięciu optymalnej wydajności Twojego sprzętu.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google