Rodzaj Maszyny:
KOPARKO-ŁADOWARKA
pasuje między innymi do maszyn:
ProducentModel
CATERPILLAR432F
CATERPILLAR442E
CATERPILLAR444E
CATERPILLAR444F
Dostępny

ZESTAW USZCZELNIEŃ SIŁOWNIKA ŁAMANIA / PODNOSZENIA RAMIENIA CAT 432F, 442E, 444E, 444F,

3240397

298,28 zł brutto
242,50 zł netto
298,28 zł brutto
242,50 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

ZESTAW USZCZELNIEŃ do CATERPILLAR

Zestaw uszczelnień siłownika to niezbędny element, który zapewni długotrwałą ochronę i niezawodność siłowników hydraulicznych i pneumatycznych w Twoich maszynach budowlanych. Każdy element zestawu został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej szczelności i ochrony przed zanieczyszczeniami, co jest kluczowe dla utrzymania wysokiej wydajności i unikania nieplanowanych przestojów.

Zestaw uszczelnień - parametry

  • Kompleksowa Ochrona: W skład zestawu wchodzą różnego rodzaju uszczelnienia, które razem tworzą solidną barierę ochronną dla siłowników. Oferują one ochronę przed wodą, olejem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami, które mogą wpływać na działanie maszyny.
  • Wysokiej Jakości Materiały: Uszczelnienia wykonane są z materiałów odporncyh na ekstremalne temperatury, ciśnienie, ścieranie i działanie chemikaliów, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.
  • Zwiększona Efektywność Maszyn: Dzięki zapewnieniu optymalnej szczelności siłowników, zestaw uszczelnień pomaga w utrzymaniu stabilnego i efektywnego ciśnienia roboczego, co przekłada się na lepsze osiągi maszyny i mniejsze zużycie paliwa.
  • Uniwersalne Zastosowanie: Zestaw jest kompatybilny z szeroką gamą siłowników hydraulicznych i pneumatycznych, co czyni go idealnym wyborem dla różnorodnego parku maszynowego.
  • Łatwość Montażu: Wszystkie uszczelnienia są zaprojektowane tak, aby ich instalacja była prosta i intuicyjna, co minimalizuje czas potrzebny na przeglądy i naprawy.

ZESTAW USZCZELNIEŃ SIŁOWNIKA ŁAMANIA / PODNOSZENIA RAMIENIA CAT 432F

Zestaw uszczelnień siłownika jest przeznaczony dla wszystkich typów maszyn budowlanych, rolniczych, transportowych oraz innych urządzeń wykorzystujących siłowniki hydrauliczne i pneumatyczne. Jest to idealny wybór dla właścicieli sprzętu, którzy chcą zapewnić swoim maszynom maksymalną ochronę i wydłużyć ich żywotność.

Inwestycja w zestaw uszczelnień siłownika to decyzja, która zapewni Twoim maszynom lepszą ochronę, wydajność i niezawodność. Dzięki temu produktowi możesz skupić się na pracy, nie martwiąc się o awarie i przestoje. Zapewnij swoim siłownikom najlepszą możliwą ochronę już dziś.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google