ZESTAW USZCZELNIEŃ SIŁOWNIKA ŁAMANIA TYLNEGO RAMIENIA CAT 428C - 2310898
Rodzaj Maszyny:
KOPARKO-ŁADOWARKA
pasuje między innymi do maszyn:
ProducentModel
CATERPILLAR428C
CATERPILLAR428D
DOSTĘPNY DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

ZESTAW USZCZELNIEŃ SIŁOWNIKA ŁAMANIA TYLNEGO RAMIENIA CAT 428C

2310898

78,74 zł brutto
64,02 zł netto
producent
78,74 zł brutto
64,02 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

ZESTAW USZCZELNIEŃ do CATERPILLAR

Zestaw uszczelnień siłownika to niezbędny element, który zapewni długotrwałą ochronę i niezawodność siłowników hydraulicznych i pneumatycznych w Twoich maszynach budowlanych. Każdy element zestawu został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej szczelności i ochrony przed zanieczyszczeniami, co jest kluczowe dla utrzymania wysokiej wydajności i unikania nieplanowanych przestojów.

Zestaw uszczelnień - parametry

  • Kompleksowa Ochrona: W skład zestawu wchodzą różnego rodzaju uszczelnienia, które razem tworzą solidną barierę ochronną dla siłowników. Oferują one ochronę przed wodą, olejem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami, które mogą wpływać na działanie maszyny.
  • Wysokiej Jakości Materiały: Uszczelnienia wykonane są z materiałów odporncyh na ekstremalne temperatury, ciśnienie, ścieranie i działanie chemikaliów, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.
  • Zwiększona Efektywność Maszyn: Dzięki zapewnieniu optymalnej szczelności siłowników, zestaw uszczelnień pomaga w utrzymaniu stabilnego i efektywnego ciśnienia roboczego, co przekłada się na lepsze osiągi maszyny i mniejsze zużycie paliwa.
  • Uniwersalne Zastosowanie: Zestaw jest kompatybilny z szeroką gamą siłowników hydraulicznych i pneumatycznych, co czyni go idealnym wyborem dla różnorodnego parku maszynowego.
  • Łatwość Montażu: Wszystkie uszczelnienia są zaprojektowane tak, aby ich instalacja była prosta i intuicyjna, co minimalizuje czas potrzebny na przeglądy i naprawy.

ZESTAW USZCZELNIEŃ SIŁOWNIKA ŁAMANIA TYLNEGO RAMIENIA CAT 428C

Zestaw uszczelnień siłownika jest przeznaczony dla wszystkich typów maszyn budowlanych, rolniczych, transportowych oraz innych urządzeń wykorzystujących siłowniki hydrauliczne i pneumatyczne. Jest to idealny wybór dla właścicieli sprzętu, którzy chcą zapewnić swoim maszynom maksymalną ochronę i wydłużyć ich żywotność.

Inwestycja w zestaw uszczelnień siłownika to decyzja, która zapewni Twoim maszynom lepszą ochronę, wydajność i niezawodność. Dzięki temu produktowi możesz skupić się na pracy, nie martwiąc się o awarie i przestoje. Zapewnij swoim siłownikom najlepszą możliwą ochronę już dziś.

numery alternatywne: GL2310898

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google