ZESTAW USZCZELNIEŃ SIŁOWNIKA OTWIERANIA SZCZĘKI CAT 428C, 428D, 428E, 430D, 432D, 432E - 2350354
Rodzaj Maszyny:
KOPARKO-ŁADOWARKA
pasuje między innymi do maszyn:
ProducentModel
CATERPILLAR428C
CATERPILLAR428D
CATERPILLAR428E
CATERPILLAR430D
CATERPILLAR432D
CATERPILLAR432E
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

ZESTAW USZCZELNIEŃ SIŁOWNIKA OTWIERANIA SZCZĘKI CAT 428C, 428D, 428E, 430D, 432D, 432E

2350354

62,04 zł brutto
50,44 zł netto
producent
62,04 zł brutto
50,44 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

ZESTAW USZCZELNIEŃ do CATERPILLAR

Zestaw uszczelnień siłownika dla maszyn Caterpillar to kluczowy komponent niezbędny do utrzymania optymalnej wydajności i długotrwałości Twojej maszyny budowlanej. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten zestaw uszczelnień zapewnia doskonałą ochronę przed przeciekami i zanieczyszczeniami, które mogą wpłynąć na działanie Twojego sprzętu. Idealnie dopasowany do specyfikacji maszyn Caterpillar, ten zestaw gwarantuje łatwą instalację i perfekcyjne dopasowanie, minimalizując tym samym ryzyko awarii i nieplanowanych przestojów.

Zestaw uszczelnień - parametry

  • Kompleksowa Ochrona: W skład zestawu wchodzą różnego rodzaju uszczelnienia, które razem tworzą solidną barierę ochronną dla siłowników. Oferują one ochronę przed wodą, olejem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami, które mogą wpływać na działanie maszyny.
  • Wysokiej Jakości Materiały: Uszczelnienia wykonane są z materiałów odporncyh na ekstremalne temperatury, ciśnienie, ścieranie i działanie chemikaliów, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.
  • Zwiększona Efektywność Maszyn: Dzięki zapewnieniu optymalnej szczelności siłowników, zestaw uszczelnień pomaga w utrzymaniu stabilnego i efektywnego ciśnienia roboczego, co przekłada się na lepsze osiągi maszyny i mniejsze zużycie paliwa.
  • Uniwersalne Zastosowanie: Zestaw jest kompatybilny z szeroką gamą siłowników hydraulicznych i pneumatycznych, co czyni go idealnym wyborem dla różnorodnego parku maszynowego.
  • Łatwość Montażu: Wszystkie uszczelnienia są zaprojektowane tak, aby ich instalacja była prosta i intuicyjna, co minimalizuje czas potrzebny na przeglądy i naprawy.

ZESTAW USZCZELNIEŃ SIŁOWNIKA OTWIERANIA SZCZĘKI CAT 428C

Każdy zestaw zawiera wszystkie niezbędne uszczelki, pierścienie uszczelniające i inne elementy, które są wymagane do kompleksowej naprawy lub serwisowania siłownika hydraulicznego. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się konserwacją rutynową, czy też konieczna jest szybka naprawa, ten zestaw uszczelnień zapewni Ci wszystko, co potrzebujesz, aby przywrócić maszynę do pełnej sprawności.

Inwestycja w ten zestaw uszczelnień siłownika to inwestycja w spokój ducha i pewność, że Twoja maszyna Caterpillar będzie służyć Ci niezawodnie przez długie lata. Niezależnie od zastosowania, czy to prace drogowe, budowlane czy kopalniane, ten zestaw uszczelnień pomoże utrzymać Twoją maszynę w optymalnym stanie, zapewniając nieprzerwaną pracę i maksymalizując Twoje zyski.

numery alternatywne: 1856583 , GL2350354

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google