pokaż listę kategorii

Adaptery do maszyn budowlanych

Nasze adaptery do maszyn budowlanych to części zamienne o wysokiej jakości i w konsekwencji - przedłużonej żywotności. Pochodzą od sprawdzonych producentów i oferowane są w niskich, konkurencyjnych cenach. Na każdy z adapterów i pozostałych elementów dajemy 2-letnią gwarancję producencką. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień online. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i prywatnych klientów.

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Adaptery do maszyn budowlanych - Caterpillar i inne

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zaprojektowaliśmy prosty, obsługiwany intuicyjnie katalog części. Wykorzystaj go do znalezienia adaptera dopasowanego do obsługiwanego przez Ciebie sprzętu. Znajdziesz u nas między innymi adaptery Cat seria J i adaptery Esco Superv.

Decydując się na części do maszyn budowlanych dostarczane przez firmę Glimat Sp.zo.o. w sklepie glimat.com, masz pewność ich wysokiej jakości, która przekłada się na prawidłową pracę koparek, minikoparek, spycharek i innych maszyn budowlanych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo klienta i wsparcie na każdym etapie umowy.

Pozostałe części zamienne do maszyn budowlanych

Jeśli musisz skompletować więcej części, zrób to za jednym razem. Oferujemy nie tylko adaptery do maszyn budowlanych, lecz także wiele innych elementów, w tym na przykład: rolki jezdne (jednokrawędziowe i dwukrawędziowe), koła napinające, łańcuchy gąsienicy, sworznie i filtry. Dzięki nam, bez wychodzenia z domu możesz zamówić to, czego potrzebuje Twój sprzęt. Jako firma Glimat jesteśmy na rynku już od ponad 25 lat. Wyróżnia nas m.in. rola wyłącznego przedstawiciela grupy USCO spA (właściciela marki ITR).

4,8
według opinii google