pokaż listę kategorii

NAPINACZE CATERPILLAR

Zamów napinacze gąsienicy Caterpillar przez Internet, korzystając z dostępności części zamiennych, niskich cen i szybkiej wysyłki. W sklepie glimat.com oferujemy ponad 400 000 elementów potrzebnych do przywrócenia sprawności maszyn budowlanych, drogowych i melioracyjnych. Napinacze Caterpillar to część tego asortymentu - zapoznaj się z pełną ofertą, a w przypadku pytań, skontaktuj się z naszym zespołem. 


Wykorzystaj dostępność napinaczy Caterpillar w glimat.com

Oferta części zamiennych - w tym napinacze Caterpillar - wyróżnia się: 

- 2-letnią gwarancją producencką na wszystkie części zamienne

- możliwością nabycia artykułów "od ręki"

- atrakcyjnymi cenami

- fachowym wsparciem technicznym

- krótkim czasem realizacji wysyłki

Napinacze Cat, podobnie jak inne części do Caterpillara, mają długą żywotność i wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa na całym świecie. Polecamy je zawodowcom, którzy szukają sprawdzonych i wytrzymałych rozwiązań technicznych. 

Inne części zamienne od Caterpillar 

Jako firma Glimat jesteśmy na rynku już od ponad 25 lat. W tym czasie stworzyliśmy sklep internetowy o szerokiej ofercie części znanych i cenionych producentów. Znajdziesz u nas nie tylko napinacze Caterpillar, ale również: paski klinowe, pompy, termostaty, sworznie, turbosprężarki, przewody paliwa, gąsienice gumowe i wiele innych produktów amerykańskiej firmy. Glimat stale udoskonala swoje zakupy, dzięki czemu klienci otrzymują części na długi okres bezpiecznego i komfortowego użytkowania. 

Profesjonalna obsługa klienta - napisz lub zadzwoń

Każdy klient może skorzystać z naszego doradztwa i pomocy w dopasowaniu części do konkretnej maszyny. Na pytania odpowiadamy pod adresem e-mail sklep@glimat.com i na infolinii pod numerem  32 338 03 33 (czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00). 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności