pokaż listę kategorii

Gąsienice gumowe do minikoparek

Korzystanie z maszyn o podwoziu gąsienicowym przekłada się na lepszą mobilność maszyny (nawet w trudnych warunkach), jej wytrzymałość i odporność. Ryzyko utknięcia takich maszyn w śniegu lub miękkiej ziemi jest niskie w porównaniu do maszyn kołowych. Każda część eksploatacyjna może jednak ulec zużyciu, dlatego warto znać sklep, który dostarcza wysokiej jakości części zamienne, bezpiecznie i szybko. W glimat.com oferujemy gąsienice gumowe znanych producentów, w korzystnych cenach i z 2-letnią gwarancją producencką. Zapoznaj się z naszą ofertą i bądź zawsze gotowy na wymianę części.  


Gąsienice gumowe od liderów w branży

Oferujemy gąsienice gumowe do maszyn: 

- Caterpillar

- Volvo

- Takeuchi

- Hitachi

- Neuson

- Komatsu

- Kubota

- Bobcat

- Schaeff

- JCB

- Yanmar

- Case

- Libra

- Zeppelin

Wszystkie gąsienice zostały przetestowane i opisane pod kątem technicznym w celu ułatwienia wyboru. Wątpliwości związane z dopasowaniem gąsienic do konkretnej maszyny, prosimy kierować pod adres e-mail sklep@glimat.com lub dzwoniąc na infolinię - 32 338 03 33 w dni robocze (w godzinach 8:00-16:00). 

Zaufany sklep glimat.com 

Nasz asortyment liczy ponad 400 000 artykułów, dzięki czemu usprawnia pracę wielu firm. Oferta skierowana jest również do prywatnych przedsiębiorców. Dużą popularnością cieszą się części Komatsu i części do Caterpillara, które wykorzystywane są do prac na różnych kontynentach. Dostarczamy nie tylko gąsienice gumowe, ale też zęby do koparek, napinacze, tuleje i sworznie oraz wiele innych elementów. Funkcjonalna wyszukiwarka ułatwi Ci znalezienie tego, czego potrzebujesz. 

Jako firma Glimat jesteśmy w Polsce wyłącznym przedstawicielem grupy USCO SpA, zapewniamy dużą dostępność części ("od ręki"), niskie ceny i bezpieczeństwo transakcji. Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta, każdy klient może liczyć na pomoc podczas zakupów. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności