pokaż listę kategorii

Łańcuchy gąsienicy do koparek i spycharek

Wysokiej jakości łańcuch gąsienicy do koparek i spycharek znajdziesz w sklepie glimat.com. Udostępniamy części o przedłużonej żywotności od sprawdzonych producentów. Wszystkie części zamienne do maszyn budowlanych objęte są gwarancją producenta na 2-lata. Ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i indywidualnych klientów. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia. 


Łańcuch gąsienicy do kupienia przez Internet

Dostępne łańcuchy do gąsienic zostało wyprodukowane między innymi przez:

- Caterpillar, 
- Komatsu, 
- Hitachi, 
- Volvo,
- Samsung, 
- Zeppelin,
- Daewoo, 
- Mecalac.

Znajdź łańcuchy do gąsienicy, korzystając z wyszukiwarki tekstowej lub intuicyjnego w obsłudze katalogu części. W przypadku pytań związanych z dopasowaniem łańcucha do konkretnego modelu koparek lub spycharek, skontaktuj się z nami poprzez e-mail (sklep@glimat.com) lub numer telefonu 32 338 03 33. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Profesjonalizm i wsparcie klienta na każdym etapie zamówienia

Jako firma Glimat: 

- wyróżniamy się ponad 25-letnim doświadczeniem, 
- sprzedajemy części "od ręki" - mamy dużą dostępność produktów, 
- jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy USCO spA (właściciela marki ITR znanego jako jednego z największych producentów części zamiennych). 

Sprawdź też podwozia do koparek, koła napinające i inne części zamienne w naszym sklepie. Zapraszamy do kompletowania potrzebnych elementów w jednym zamówieniu - w ten sposób oszczędzasz na kosztach przesyłki. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności