pokaż listę kategorii

KOŁA NAPINAJĄCE

Chcesz kupić koła napinające do koparek lub spycharek, wybierając wyłącznie asortyment sprawdzonej produkcji? Zapraszamy do nas! Jako firma Glimat (z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku) oferujemy koła napinające i inne części zamienne do maszyn budowlanych.  Możesz nabyć je "od ręki", ponieważ mamy bardzo dużą dostępność produktów. Wyróżniamy się również szybką realizacją zamówienia.

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Koła napinające

W znalezieniu i dopasowaniu części pomoże Ci nasza wyszukiwarka. Proponujemy koła napinające do minikoparki sprawdzonych producentów takich jak na przykład: 

- Caterpillar,
- Hitachi, 
- Hyundai, 
- Komatsu, 
- Atlas, 
- Kubota, 
- JCB.

Sprawdź też podwozia do koparek, łańcuch gąsienicy, lemiesze i inne elementy. Posiadamy łącznie ponad 400 000 części zamiennych. 

Profesjonalizm w obsłudze klienta 

Obsługujesz maszyny specjalizujące się w pracach budowlanych, drogowych lub melioracyjnych? Chcesz skorzystać ze wsparcia technicznego? Jako firma Glimat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy USCO spA. Dysponujemy nie tylko bogatym asortymentem, lecz także doświadczeniem i odpowiednią wiedzą techniczną. Pomagamy w dopasowaniu części do konkretnego sprzętu i służymy wsparciem na każdym etapie umowy. W ramach kontaktu zadzwoń do nas pod numer infolinii 32 338 03 15 lub napisz e-mail na adres sklep@glimat.com.

4,8
według opinii google