pokaż listę kategorii

Rolki jezdne jednokrawędziowe do koparek i spycharek

Sprawdź rolki jezdne jednokrawędziowe, które oferujemy w sklepie internetowym glimat.com. Rolki przeznaczone są do spycharek, koparek i minikoparek. To ta część maszyny, którą należy na bieżąco kontrolować i w przypadku zużycia lub awarii - sprawnie wymienić. Nie zwlekaj z tym działaniem - w glimat.com mamy bogaty asortyment (liczący łącznie ponad 400 000 części zamiennych) i zawsze konkurencyjne ceny. Na każdy z elementów dajemy gwarancję producenta (2 lata). 

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Rolki jezdne jednokrawędziowe od zaufanych producentów

Części zamienne do maszyn budowlanych znajdziesz u nas dzięki zastosowaniu praktycznego katalogu części. Pełni on rolę wyszukiwarki. Możesz samodzielnie dopasować rolki jezdne jednokrawędziowe od producentów takich jak na przykład: 

- Caterpillar, 
- Hitachi, 
- Komatsu, 
- Volvo, 
- Kubota, 
- Neuson, 
- Atlas Copco,
- O&K, 
- Zeppelin, 
- Samsung. 

Wszelkie prace budowlane i ziemne są uzależnione od pracy ciężkich maszyn, które wyposażone zostały w drobne elementy. Cały układ podwozia gąsienicowego wymaga pełnej sprawności - aby praca przebiegała bez przeszkód, każda z części musi być w jak najlepszym stanie. Zamów przez Internet rolki jezdne jednokrawędziowe, a jeśli konieczne jest skompletowanie różnych elementów, zrób to od razu. W ten sposób oszczędzasz na kosztach przesyłki. Jako firma Glimat działamy na rynku już od ponad 25 lat, dostarczając asortyment wyłącznie sprawdzonych i cenionych producentów. 

Fachowe wsparcie techniczne zespołu Glimat

Wyszukując rolki jezdne jednokrądziowe, pojawiły się pytania? Chcesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa, żeby mieć pewność, że wybierasz dobrze dopasowane części?  Zgłoś to naszemu zespołowi. Zapraszamy do wysłania wiadomości e-mail na adres sklep@glimat.com lub skontaktowania się pod numerem 32 338 03 33. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Sprawdź też: rolki jezdne dwukrawędziowe

4,8
według opinii google