pokaż listę kategorii

Napinacze gąsienicy

Nasz zaufany sklep internetowy oferuje między innymi napinacz gąsienicy w konkurencyjnej cenie, z dostępnością "od ręki". Firma Glimat działa na rynku już ponad 25 lat, zajmując się m.in. dostarczaniem wysokiej jakości części zamiennych od sprawdzonych producentów. Aby gąsienice gumowe spełniały swoją funkcję, potrzebny jest napinacz wyprodukowany z najlepszych materiałów. Bazując na naszym asortymencie, możesz skompletować to, czego potrzebujesz bez wychodzenia z domu. 


Napinacz gąsienicy przetestowanego producenta 

Znajdziesz u nas napinacz gąsienicy do maszyn popularnych producentów takich jak na przykład:

  • - Komatsu, 
  • - Volvo, 
  • - Caterpillar, 
  • - Hyundai, 
  • - Hitachi. 

Wśród dostępnych artykułów są też inne części zamienne - w tym np. lemiesze do koparek, koła napędowe, paski klinowe i drążki kierownicze. Pełna lista produktów wynosi ponad 400 000 elementów. Znalezienie napinaczy gąsienicy jest proste, dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce części. Jako firma Glimat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem znanej grupy USCO SpA (właściciela marki ITR). 

Profesjonalizm w obsłudze klienta części zamiennych 

Oferta sklepu glimat.com skierowana jest do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Każdy z nich może skorzystać z naszego wsparcia merytorycznego i technicznego. Osoby poszukujące doradztwa i pomocy w dopasowaniu części, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem - zarówno poprzez formę e-mail (sklep@glimat.com), jak i telefonicznie. Nasza infolinia działa pod numerem 32 338 03 15.

Sprawdź też kategorie: 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

4,8
85 opinii z Google