pokaż listę kategorii

SWORZNIE DO KOPAREK I MINIKOPAREK

Dobrej jakości sworznie do koparek to niewielkie elementy montowane we wszystkich maszynach budowlanych. Choć w większości konstrukcji są niewidoczne, mają do wypełnienia bardzo ważne zadanie. Przede wszystkim odpowiadają za przenoszenie obciążeń zginających, jakie pojawiają się pomiędzy poszczególnymi elementami maszyn budowlanych. Mają kształt długiego walca i z reguły są schowane wewnątrz konstrukcji. Każdy sworzeń do koparki musi wykazywać się sporą odpornością na ścieranie, dlatego do ich produkcji wykorzystywane są dobrej jakości stopy stali.

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


W ofercie sklepu Glimat znalazły się sworznie do koparek pasujące do maszyn wytwarzanych przez wielu profesjonalnych producentów sprzętów budowlanych. Poszczególne elementy mają zróżnicowane wymiary, dlatego mogą być stosowane w innych pojazdach, a także różnych miejscach pracujących w ramach tej samej maszyny. Wszystkie produkty to części oryginalne, dlatego bez obaw można stosować je jako pełnowartościowe zamienniki. Ponadto objęte są gwarancją producenta, dlatego łatwo można przywrócić sprawność maszyny.

W jakich maszynach wykorzystywane są sworznie?

Sworznie stalowe oferowane w tej grupie znajdą zastosowanie w większości typów maszyn budowlanych. Stosuje się je zarówno w minikoparkach i koparkach, jak i ładowarkach, spychaczach czy innych maszynach. Uniwersalne zastosowanie tych produktów sprawia, że sworznie do maszyn budowlanych mogą być stosowane w wielu miejscach w obrębie pojazdu. Montuje się je w miejscach łączenia dwóch elementów, które powinny poruszać się tylko w jednej osi. Takie obszary to przeguby w wysięgnikach, mocowania osprzętu roboczego i wiele innych. W ramach jednej maszyny można zamontować kilka sworzni różnego typu.

Dobierz sworzeń do koparki według wymiaru lub modelu 3D maszyny

Mnogość zastosowań sworzni prowadzi do tego, że na rynku znajduje się ogromna ilość produktów w różnych wymiarach. Wybierając sworzeń do koparki, należy dokładnie sprawdzić wymiar elementu, który ma podlegać wymianie. Można zmierzyć zużyty produkt lub odczytać jego wymiar ze specyfikacji technicznej. Innym sposobem na odnalezienie potrzebnej części jest przegląd modelu 3D maszyny budowlanej.

4,8
według opinii google