pokaż listę kategorii

Części Caterpillar - części CAT do maszyn budowlanych

W sklepie internetowym Glimat.com znajdą Państwo między innymi części Caterpillar. To jeden z największych producentów maszyn budowlanych i górniczych, a także silników diesla i turbin gazowych na świecie. Jego maszyny wykorzystywane są do różnorodnych celów i większość dużych firm budowlanych ma je w swoim warsztacie lub parku maszynowym.

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Szeroki wybór części do koparek Catepillar

Oferujemy szeroki asortyment oryginalnych części CAT. Proponujemy w szczególności krzyżaki wału napędowego, wałki zębate przedniej piasty, pompy skrzyni, sworzenie ramienia na przód, obudowy dyferencjału, stacyjki do maszyn CAT z kluczykami, uszczelnienia półosi, satelity zwolnicy, ślizgi wysuwu, pakiety uszczelnień siłownika ramienia, a także specjalne tuleje, łożyska, mocowania i wiele więcej. Wszystkie prezentowane części Caterpillar zostały przy tym wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mamy w swoim asortymencie produkty pasujące do wszystkich modeli maszyn CAT, w tym koparek oraz minikoparek. Na życzenie klienta sprowadzamy też inne produkty, aktualnie niedostępne w ofercie.

Części do maszyn budowlanych CAT - czym się charakteryzują?

Części zamienne Caterpillar, podobnie zresztą jak same maszyny tego producenta, charakteryzują się wysoką jakością i długą żywotnością. To z kolei przekłada się na wytrzymałość, wydajność oraz skuteczność wykonywanych prac. Wszystkie oryginalne części do maszyn CAT zostały wykonane przy użyciu wysokogatunkowych surowców. W naszym asortymencie znajdą Państwo duży wybór komponentów do maszyn CAT, które spełniają najwyższe wymogi jakościowe.

Kiedy warto wymienić części w maszynach Caterpillar?

Aby maszyny budowlane działały bez zarzutu niezbędna jest bieżąca konserwacja poszczególnych komponentów urządzeń. W miarę upływu lat potrzebna może okazać się też wymiana niektórych elementów maszyny. Łatwy dostęp do wysokiej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych CAT umożliwiają bieżącą konserwację maszyn, a to z kolei wpływa na ich ciągłą skuteczność oraz przyczynia się do przedłużenia żywotności maszyny. Wszystkie części zamienne do maszyn Cat oferowane w naszym sklepie posiadają dwuletnią gwarancję producenta.

4,8
według opinii google