pasuje między innymi do maszyn:
Producent:Model:
CATERPILLARD8R
CATERPILLARD8R2
CATERPILLARD8T
CATERPILLARD8
CATERPILLARD8
CATERPILLARD8
flaga ukTRACK ADJUSTER / TENSIONER / Натяжной механизм / napínač huseniceflaga ukrainy-flaga czech-
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

NAPINACZ GĄSIENICY CATERPILLAR D8 R/T

1543325

17 167,21 zł brutto
13 957,08 zł netto
17 167,21 zł brutto
13 957,08 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

Napinacz Gąsienicy Caterpillar 1543325

Napinacz gąsienicy to kluczowy element do utrzymania optymalnego napięcia gąsienic w maszynach Caterpillar, w tym spycharkach D8R, D8T.

Odgrywa istotną rolę w zachowaniu prawidłowego napięcia gąsienic, co ma bezpośredni wpływ na stabilność i wydajność maszyny. Nasz produkt został starannie zaprojektowany i wykonany, aby spełnić te wymagania i zapewnić niezawodność w trudnych warunkach na placu budowy.

Oferowany napinacz jest kompatybilny z kilkoma modelami maszyn Caterpillar, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla Twojego parku maszynowego. Modele D8R, D8T to tylko niektóre z maszyn, do których pasuje nasz napinacz.

Dzięki solidnej konstrukcji i trwałym materiałom, nasz napinacz minimalizuje ryzyko przestojów maszyn, co przekłada się na dłuższą żywotność gąsienic i innych komponentów.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dostarczania wysokiej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych. Wybierając nasz napinacz Caterpillar 1543325, inwestujesz w bezpieczeństwo i efektywność swojego sprzętu.

Zachęcamy do odwiedzenia Naszego bloga w celu poszerzenia wiedzy o prawidłowej regulacji napinacza.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google