pokaż listę kategorii

Zęby do koparek Caterpillar

Ostre zęby CAT seria J to grupa produktów, dzięki którym penetracja gleby jest lepsza niż w przypadku standardowych, często tępych rozwiązań. Zęby Cat wyróżniają się wysoką jakością, która wpływa również na wydłużony czas ich eksploatacji. W sklepie glimat.com oferujemy zęby CAT seria J do koparek, wykorzystywane na całym świecie (zarówno przez indywidualne osoby, jak i profesjonalne przedsiębiorstwa). Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta na 2 lata.


Niezawodne zęby CATERPILLAR do koparek

Znajdź zęby CAT typu symmetrical, tinger lub sharp, korzystając z naszej wyszukiwarki tekstowej lub katalogu części. Wybierz, które zęby - krótkie? A może wzmocnione? - pasują do obsługiwanej maszyny i zamów je bez wychodzenia z domu. W asortymencie mamy też części zamienne do maszyn budowlanych, drogowych i melioracyjnych. Jeśli w czasie zakupów pojawią się pytania lub będziesz chciał skorzystać z profesjonalnego doradztwa, zapraszamy do kontaktu e-mail (sklep@glimat.com) lub numer telefonu 32 338 03 33. Jesteśmy dostępni w dni robocze, w godzinach 8:00-16:00.

Jako firma Glimat wyróżniamy się: 

- ponad 25-letnim doświadczeniem, 
- dużą dostępnością części i ich sprzedażą "od ręki"
- wyłącznością w reprezentacji grupy USCO spA, właściciela marki ITR znanego jako jednego z największych producentów części zamiennych. 

Caterpillar - marka z renomą 

Zęby CAT seria J to tylko część asortymentu producenta Caterpillar. W glimat.com udostępniamy wiele części zamiennych tej firmy. Każdy klient może mieć pewność, że sięga po przetestowane, wytrzymałe części eksploatacyjne cieszące się uznaniem w branży.

Jeśli interesują Cię zęby do koparek i minikoparek od innych producentów, sprawdź również asortyment Komatsu, Volvo i Hitachi. Posiadamy łącznie ponad 400 000 części zamiennych. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności