korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

pasuje między innymi do maszyn:
Producent:Model:
CATERPILLAR931
CATERPILLAR935C
CATERPILLARD3
CATERPILLARD4G
CATERPILLARD3
CATERPILLARD4G
CATERPILLAR931
CATERPILLAR935C
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

SPRĘŻYNA NAPINACZA GĄSIENICY CATERPILLAR 935C

8Y2735

780,25 zł brutto
634,35 zł netto
780,25 zł brutto
634,35 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:
Sprężyna Napinacza Caterpillar 8Y2735
Nasza sprężyna napinacza Caterpillar 8Y2735 pełni kluczową rolę w systemie napinania maszyn budowlanych. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnego napięcia w różnych elementach mechanizmu, co zapewnia stabilność i wydajność pracy maszyny. Jest kompatybilna z wieloma modelami, między innymi 931C, 933, 933C, D3B, D3C, D3G, D4C, D4G, PM-201, PM-565, PM-565B.
Zastosowanie naszej sprężyny napinacza pomoże również w minimalizowaniu ryzyka przestojów, ponieważ zapewnia stabilne i równomierne napięcie, co przekłada się na dłuższą żywotność innych komponentów maszyny. Dzięki solidnej konstrukcji i trwałym materiałom, możesz być pewien jej wydajności nawet w najtrudniejszych warunkach budowlanych.
Mając na uwadze rzeczywistość pracy na placu budowy, zawsze istnieje ryzyko awarii. Warto zainwestować w produkty wysokiej jakości, takie jak nasza sprężyna napinacza, aby zminimalizować to ryzyko.
Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu i jakości naszych produktów.
Wybierz sprężynę napinacza Caterpillar 8Y2735 z pełną świadomością, że jest to produkt stworzony z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w branży budowlanej.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google