pasuje między innymi do maszyn:
Producent:Model:Wersja:
DAEWOO - DOOSANSOLAR400LC-V
DAEWOO - DOOSANSOLAR420LC-V
flaga uktrack adjuster / tensionerflaga ukrainyНатяжной механизмflaga czechnapínač husenice
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

NAPINACZ GĄSIENICY DAEWOO - DOOSAN SOLAR400 LC-V

DHI.2274.6014E

5 536,33 zł brutto
4 501,08 zł netto
5 536,33 zł brutto
4 501,08 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

Napinacz Gąsienicy Daewoo - Doosan DHI.2274.6014E

Napinacz gąsienicy to kluczowy element do utrzymania optymalnego napięcia gąsienic w maszynach Daewoo - Doosan, w tym koparkach SOLAR400, SOLAR420.

Odgrywa istotną rolę w zachowaniu prawidłowego napięcia gąsienic, co ma bezpośredni wpływ na stabilność i wydajność maszyny. Nasz produkt został starannie zaprojektowany i wykonany, aby spełnić te wymagania i zapewnić niezawodność w trudnych warunkach na placu budowy.

Oferowany napinacz jest kompatybilny z kilkoma modelami maszyn Daewoo - Doosan, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla Twojego parku maszynowego. Modele SOLAR400, SOLAR420 to tylko niektóre z maszyn, do których pasuje nasz napinacz.

Dzięki solidnej konstrukcji i trwałym materiałom, nasz napinacz minimalizuje ryzyko przestojów maszyn, co przekłada się na dłuższą żywotność gąsienic i innych komponentów.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dostarczania wysokiej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych. Wybierając nasz napinacz Daewoo - Doosan DHI.2274.6014E, inwestujesz w bezpieczeństwo i efektywność swojego sprzętu.

Zachęcamy do odwiedzenia Naszego bloga w celu poszerzenia wiedzy o prawidłowej regulacji napinacza.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google