pasuje między innymi do maszyn:
Producent:Model:Wersja:
CATERPILLARD6R-
CATERPILLARD6T-
CATERPILLARD6R
CATERPILLARD6T
flaga uktrack adjuster / tensionerflaga ukrainyНатяжной механизмflaga czechnapínač husenice
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

NAPINACZ GĄSIENICY CATERPILLAR D6 T

2230659

6 708,72 zł brutto
5 454,24 zł netto
6 708,72 zł brutto
5 454,24 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

Napinacz Gąsienicy Caterpillar 2230659

Napinacz gąsienicy to kluczowy element do utrzymania optymalnego napięcia gąsienic w maszynach Caterpillar, w tym spycharkach D6R, D6T.

Odgrywa istotną rolę w zachowaniu prawidłowego napięcia gąsienic, co ma bezpośredni wpływ na stabilność i wydajność maszyny. Nasz produkt został starannie zaprojektowany i wykonany, aby spełnić te wymagania i zapewnić niezawodność w trudnych warunkach na placu budowy.

Oferowany napinacz jest kompatybilny z kilkoma modelami maszyn Caterpillar, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla Twojego parku maszynowego. Modele D6R, D6T to tylko niektóre z maszyn, do których pasuje nasz napinacz.

Dzięki solidnej konstrukcji i trwałym materiałom, nasz napinacz minimalizuje ryzyko przestojów maszyn, co przekłada się na dłuższą żywotność gąsienic i innych komponentów.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dostarczania wysokiej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych. Wybierając nasz napinacz Caterpillar 2230659, inwestujesz w bezpieczeństwo i efektywność swojego sprzętu.

Zachęcamy do odwiedzenia Naszego bloga w celu poszerzenia wiedzy o prawidłowej regulacji napinacza.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google