pokaż listę kategorii

ROLKI JEZDNE DWUKRAWĘDZIOWE DO KOPAREK I SPYCHAREK

Chcesz zamówić rolki jezdne dwukrawędziowe przez Internet? Wysokiej jakości rolki jezdne w konkurencyjnych cenach znajdziesz w asortymencie glimat.com. Każda część eksploatacyjna do spycharek, koparek, ładowarek czy minikoparek ulega zużyciu. Jeśli jednak możesz wymienić rolki jezdne na te o wydłużonej żywotności, zrób to! Dajemy Ci taką możliwość w glimat.com. Posiadamy nie tylko rolki jezdne, lecz także inne części zamienne - łącznie w ilości ponad 400 000! 

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Rolki jezdne dwukrawędziowe sprawdzonej produkcji

Części zamienne do maszyn budowlanych znajdziesz u nas dzięki zastosowaniu praktycznego katalogu części. Pełni on rolę wyszukiwarki. Możesz samodzielnie dopasować rolki jezdne jednokrawędziowe od producentów takich jak na przykład: 

- Caterpillar, 
- Hitachi, 
- Komatsu, 
- Volvo, 
- Kubota, 
- Dressta,
- Hyundai, 
- Shantui, 
- Atlas Copco.

Zasil układ podwozia do koparek, wybierając przetestowane rolki jezdne dwukrawędziowe produkcji cenionej na całym świecie. Tylko współpraca poszczególnych, sprawnych części, gwarantuje prawidłowe działanie maszyn budowlanych i efektywność ich pracy. Jako firma Glimat jesteśmy w branży już od ponad 25 lat. Przygotowujemy asortyment zarówno dla firm, jak i indywidualnych klientów. Przy każdym z produktów udostępnione zostały dane techniczne. 

Merytoryczne i techniczne wsparcie klienta

Jeśli w czasie wyszukiwania rolek jezdnych lub innych produktów, pojawią się pytania, możesz skontaktować się z naszym zespołem. Oferujemy profesjonalne doradztwo  i wsparcie na każdym etapie zamówienia. Od poniedziałku do piątku jesteśmy dla Ciebie dyspozycyjni pod numerem telefonu 32 338 03 33 i adresem e-mail sklep@glimat.com. Infolinia telefoniczna działa w godzinach 8:00-16:00. 

Sprawdź też: rolki jezdne jednokrawędziowe

4,8
według opinii google