pokaż listę kategorii

ALTERNATORY KOMATSU

Alternatory Komatsu poprawią pracę akumulatorów użytkowanego przez Ciebie sprzętu. Proponujemy alternatory do maszyn budowlanych w konkurencyjnych cenach, z szybką dostawą. Alternatory dostępne są "od ręki" - znajdziesz je, dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce. W przypadku wątpliwości związanych z dopasowaniem alternatora, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Przetestowane alternatory Komatsu 

Dostępne alternatory składają się na bogaty asortyment części Komatsu - zaufanej, japońskiej marki, która zyskała popularność na całym świecie. Zarówno alternatory, jak i inne części zamienne do maszyn budowlanych, objęte są gwarancją producencką (2 lata). W tej kategorii produktów znajdują się też: 

  • czujniki, 
  • cewki, 
  • bendiksy, 
  • wirniki,
  • koła pasowe.

W glimat.com możesz zamówić też artykuły innych producentów - w tym np. Caterpillar, Volvo i Hitachi. Posiadamy łącznie ponad 400 000 elementów do sprzętu budowlanego, drogowego i melioracyjnego.

Profesjonalne wsparcie zespołu glimat.com

Masz pytania dotyczące produktów lub formalności związanych z zamówieniem? Skontaktuj się z nami. Skorzystaj z formy e-mail (sklep@glimat.com) lub możliwości rozmowy telefonicznej. Infolinia pod numerem 32 338 03 33 jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

4,8
według opinii google