pokaż listę kategorii

USZCZELNIENIA KOMATSU

Jeśli planujesz kupić uszczelnienia Komatsu przez Internet, skorzystaj z naszej konkurencyjnej oferty. Proponujemy różne części Komatsu, które wyróżniają się przedłużoną żywotnością. Dzięki temu, że są dostępne "od ręki", a my wysyłamy je w krótkim czasie, możesz liczyć na szybką dostawę. Bez wychodzenia z domu zamów uszczelnienia Komatsu do koparek, minikoparek, spycharek i innych maszyn budowlanych, drogowych lub melioracyjnych, 


Uszczelnienia Komatsu do zamówienia przez Internet

Jakie uszczelnienia Komatsu i inne produkty znajdziesz w tej kategorii? Są to między innymi:

- uszczelka pod głowicę, 
- zestaw uszczelnień siłownika,
- uszczelnienie zwolnicy,
- uszczelka pod klawiaturę,
- uszczelka pompy wody,
- uszczelnienie mostu,
- uszczelka piasty koła,
- uszczelka półosi,
- uszczelka miski olejowej,
- uszczelnienie zwrotnicy,
- pierścień zabezpieczający.

W pozostałych zakładkach znajdują się zęby do łyżek, gąsienice gumowe, pompy oleju i pompy wody, tuleje, sworznie oraz wiele innych elementów. Wykorzystaj praktyczny katalog części i znajdź to, czego potrzebujesz przez Internet. Poza Komatsu dysponujemy też częściami od producentów takich jak na przykład: Caterpillar, Volvo i Hitachi. 

Fachowa pomoc techniczna zespołu glimat.com

Wszystkie udostępnione części zamienne do maszyn budowlanych opisane zostały pod kątem technicznym. To właśnie dzięki temu, możesz samodzielnie i szybko dopasować uszczelnienie do użytkowanej maszyny. Jeśli jednak chcesz upewnić się, że dokonujesz właściwego wyboru, zadać pytanie lub skorzystać z fachowego doradztwa - zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.  Jesteśmy dla Ciebie na infolinii pod numerem 32 338 03 33 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) i pod adresem e-mail sklep@glimat.com. Ponad 25 lat doświadczenia wpłynęło na profesjonalną obsługę klienta, którą zapewniamy zarówno firmom, jak i indywidualnym osobom. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności