pokaż listę kategorii

TŁOKI, PIERŚCIENIE, WAŁY KORBOWE, KORBOWODY, POPYCHACZE, ZAWORY, WAŁKI KOMATSU

Jeśli chcesz zamówić tłoki i tuleje Komatsu w atrakcyjnych cenach, skorzystaj z oferty glimat.com. W tej kategorii produktów przedstawiamy Ci części Komatsu znane z jakości, która wydłuża ich żywotność. Proponujemy dużą dostępność produktów, do nabycia "od ręki". W asortymencie mamy łącznie ponad 400 000 artykułów - zarówno Komatsu, jak i innych rozpoznawalnych producentów. Oferta skierowana jest do firm i indywidualnych osób. Nasz sklep internetowy wyróżnia się między innymi stosowaniem grafiki 3D!

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Tłoki i inne części zamienne Komatsu

Umieszczony przez nas katalog części zamiennych ułatwia znalezienie potrzebnych elementów do koparek, minikoparek, spycharek oraz innych maszyn budowlanych. Proponujemy wyszukiwanie w trzech formach: drzewa katalogowego, wyszukiwarki tekstowej, wyszukiwania po numerze katalogowym. Wśród produktów Komatsu dostarczamy na przykład:

- tłoki,
- pierścienie, 
- korbowody i koła zębate wału korbowodowego, 
- wały, 
- sprzęgło dwumasowe,
- przekładnie,
- okładziny, 
- drążki, 
- laski popychaczy,
- zawory,
zęby do łyżek.

W pozostałych kategoriach produktów, znajdziesz również części zamienne Caterpillar, Volvo, Hitachi oraz innych producentów. 

Profesjonalizm w glimat.com 

Przed zakupem chcesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie składania zamówienia i umowy. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres sklep@glimat.com lub zadzwonisz na infolinię pracującą pod numerem 32 338 03 15. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Jako firma Glimat działamy na rynku od ponad 25 lat i zdobyliśmy zaufanie wielu przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Jesteśmy też wyłącznym przedstawicielem grupy USCO SpA, właściciela marki ITR. 

4,8
według opinii google