korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

pokaż listę kategorii

POMPY PALIWA KOMATSU

Oferujemy pompy paliwa Komatsu zarówno dla przedsiębiorstw, jak i indywidualnych klientów. Sprawdź nasze części zamienne do koparek i innych maszyn budowlanych, a potem złóż zamówienie przez Internet - szybko, wygodnie i bezpiecznie. Wszystkie części Komatsu, podobnie jak inne artykuły, posiadają 2-letnią gwarancję producencką. Asortyment wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i dużą dostępnością. Pompy paliwa Komatsu możesz nabyć u nas "od ręki".

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Pompy paliwa Komatsu i wiele innych części zamiennych 

Poza pompami paliwa, w tej kategorii znajdują się także inne części Komatsu, na przykład:

  • pompa paliwa zasilająca, 
  • pompa wtryskowa, 
  • pompka paliwa ręczna.

W glimat.com mamy łącznie ponad 400 000 części zamiennych - nie tylko Komatsu, lecz także innych znanych producentów (np. Caterpillar, Volvo, Hitachi). Części zamienne do maszyn budowlanych powstają zwykle w tych samych fabrykach, co oryginały. Właśnie dlatego wyróżniają się wysoką jakością i przedłużają życie maszyn. 

Profesjonalna obsługa klienta w glimat.com

Chcesz zapytać o produkt? Masz wątpliwości dotyczące dopasowania pompy do konkretnego modelu maszyny? Napisz do nas na adres sklep@glimat.com lub zadzwoń na infolinię 32 338 03 15. Jako zespół z rzetelną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, pomagamy naszym klientom na każdym etapie umowy. 

4,8
według opinii google