pokaż listę kategorii

POMPY TŁOKOWE KOMATSU

W sklepie internetowym glimat.com oferujemy pompy tłokowe Komatsu - zaufanego, japońskiego producenta. Korzystając z katalogu części, znajdziesz też inne przydatne elementy do maszyn budowlanych. Posiadamy łącznie ponad 400 000 części zamiennych, a na rynku wyróżnia nas ich duża dostępność. Możesz nabyć pompy tłokowe Komatsu "od ręki". Nasza firma Glimat istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Współpracujemy z rozpoznawalnymi markami, wyróżnionymi pod kątem jakości i bezpieczeństwa dostarczanych części. Działamy zarówno dla klientów polskich, jak i zagranicznych. 

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Pompy tłokowe Komatsu do maszyn budowlanych

W tej kategorii produktów znajdziesz nie tylko pompy tłokowe, lecz także inne części Komatsu. Proponujemy między innymi: 

- zestaw naprawczy pompy, 
- wałki,
- uszczelnienia pompy.

Jeśli interesują Cię produkty pozostałych zaufanych producentów, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Caterpillar, Volvo i Hitachi. Podobnie jak w przypadku Komatsu, części zamienne tych marek stanowią wyposażenie maszyn stosowanych na całym świecie. Zwróć też uwagę, że jako Glimat jesteśmy wyłącznym, polskim przedstawicielem grupy USCO SpA, właściciela marki ITR uznawanego za największego producenta części zamiennych. Na bieżąco analizujemy i aktualizujemy naszą ofertę. 

Bogaty asortyment i profesjonalne doradztwo w glimat.com

Wszystkie części zamienne do maszyn budowlanych opisane zostały pod kątem technicznym, umożliwiając ich samodzielne dopasowanie do koparek lub innych sprzętów. Jeśli jednak masz pytania lub chcesz upewnić się, że dokonałeś właściwego wyboru, zadzwoń na naszą infolinię lub wyślij wiadomość e-mail. Jesteśmy dostępni pod numerem 32 338 03 33 i adresem sklep@glimat.com. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy do kontaktu. 

4,8
według opinii google