pokaż listę kategorii

PASKI KLINOWE KOMATSU

Wysokiej jakości paski klinowe Komatsu do koparek i pozostałych maszyn budowlanych, drogowych i melioracyjnych to element odpowiadający za bezpieczną pracę silnika. Paski klinowe mają funkcję napędową, a jeśli postawisz na zaufanych producentów, możesz mieć pewność przedłużonej żywotności części (i w konsekwencji - bezwaryjnej pracy maszyny). Wszystkie części Komatsu wykorzystywane są na całym świecie przez zawodowców i prywatnych klientów. W internetowym sklepie glimat.com oferujemy je z 2-letnią gwarancją producencką, w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia. 

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Paski klinowe Komatsu i inne części zamienne 

Dostarczamy paski klinowe Komatsu pojedyncze i w zestawie po 2 sztuki. W tej kategorii znajdziesz też przetestowane napinacze Komatsu. Wyszukuj części zamienne do maszyn budowlanych za pomocą wyszukiwarki tekstowej lub prostego w obsłudze katalogu części. W przypadku wątpliwości związanych z dopasowaniem produktów, skontaktuj się z nami poprzez e-mail (sklep@glimat.com) lub numer telefonu 32 338 03 33. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Jako firma Glimat: 

- mamy ponad 25 lat doświadczenia, 
- sprzedajemy części "od ręki" - nasz asortyment wyróżnia duża dostępność, 
- jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy USCO spA (właściciela marki ITR znanego jako jednego z największych producentów części zamiennych). 

Zaufani producenci w glimat.com 

Paski klinowe do maszyn Komatsu to część bogatej oferty glimat.com. Udostępniamy nie tylko części zamienne tego japońskiego producenta, lecz także wielu innych zaufanych marek, w tym np. Caterpillar, Volvo i Hitachi. Posiadamy łącznie ponad 400 000 części zamiennych i na bieżąco poszerzamy naszą ofertę. Skompletuj potrzebne artykuły w jednym zamówieniu i oszczędzaj na kosztach dostawy. 

4,8
według opinii google