pokaż listę kategorii

Czujniki i elektrozawory Komatsu do koparek

Szukasz cewki Komatsu lub inne części zamienne? Planujesz zamówić pojedyncze elementy lub skompletować części w całe zestawy? Każdą z tych opcji możesz zrealizować w sklepie glimat.com. Oferujemy wiele części Komatsu - japońskiego producenta rozpoznawalnego na całym świecie. Asortyment przeznaczony jest do koparek, minikoparek, spycharek, ładowarek i innych maszyn budowlanych. Dysponujemy produktami w ilości ponad 400 000. 

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Części do maszyn Komatsu dostępne "od ręki"

Spośród części Komatsu proponujemy między innymi: 

- cewki, 
- czujniki,
- przełączniki, 
- sygnały dźwiękowe, 
- sygnały cofania, 
- kontrolery, 
- czujniki temperatury, 
- czujniki poziomu oleju, 
- czujniki ciśnienia, 
- czujniki prędkości, 
- elektrozawory,
- wskaźniki, 
- żarówki,
- wiązki kabli.

W pozostałych kategoriach znajdziesz inne produkty (np. zęby do łyżek) stworzone nie tylko do maszyn Komatsu, ale także innych. Uwadze polecamy szczególnie części zamienne Volvo, Hitachi i Caterpillar.

Praktyczny katalog części i łatwe dopasowanie produktów 

W glimat.com mamy funkcjonalny i prosty w obsłudze katalog części (z grafiką 3D), który umożliwia sprawne znalezienie i dopasowanie produktów. Na wygodę zakupów wpływają też opisy techniczne poszczególnych części Komatsu. Dzięki nim, bez wychodzenia z domu możesz szybko wybrać odpowiednie cewki, czujniki czy przełączniki - w krótkim czasie prześlemy je pod wskazany adres. Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować na nasz adres e-mail (sklep@glimat.com) lub dzwoniąc na infolinię (32 338 03 33). Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Jako firma Glimat działamy już od ponad 25 lat. Wiedza, doświadczenie i zaufanie ze strony zarówno polskich, jak i zagranicznych firm, ugruntowały naszą pozycję na rynku części zamiennych do maszyn. 

4,8
według opinii google