pokaż listę kategorii

SILNIKI KROKOWE KOMATSU

Nasze silniki krokowe Komatsu to części zamienne do maszyn budowlanych. Odpowiadają za dawkowanie właściwej ilości powietrza dochodzącego do kolektora dolotowego. Jeśli użytkowane przez Ciebie koparki, minikoparki lub spycharki przechodzą właśnie awarię - korzystaj ze sprawdzonych źródeł. W glimat.com sprzedajemy silniki krokowe Komatsu wyprodukowane w tych samych fabrykach, w których powstały oryginały. Ich wysoka jakość zapewnia przedłużoną żywotność i pozytywnie wpływa na komfort operowania maszyny. 

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Silniki krokowe Komatsu - część bogatego asortymentu japońskiej produkcji 

W tej kategorii produktów znajdziesz nie tylko silniki krokowe, lecz także inne części Komatsu. Możesz skompletować zestaw potrzebnych elementów i zaoszczędzić na przesyłce. W asortymencie znajduje się na przykład:

- przepustnica,
- cewka gaszenia, 
- bezpiecznik, 
- potencjometr.

W glimat.com mamy łącznie ponad 400 000 części zamiennych. Są to zarówno artykuły produkowane przez Komatsu, jak i producentów z innych stron świata - w tym np. amerykańska marka Caterpillar i szwedzki koncern Volvo. Udostępniamy również produkty japońskiego przedsiębiorstwa Hitachi, dlatego każdy klient (firma lub osoba prywatna) może liczyć na duży wybór. W sprawnym dopasowaniu części pomaga zaprojektowany katalog, wyszukiwarka tekstowa i techniczne opisy produktów. 

Chcesz skorzystać z doradztwa? Skontaktuj się z nami 

Klienci, którzy chcą mieć pewność, że wybierają elementy przeznaczone do konkretnego modelu maszyny, mogą skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Cenimy profesjonalną i merytoryczną obsługę klienta, dlatego jeśli masz pytania, wyślij wiadomość na adres sklep@glimat.com lub zadzwoń na infolinię - 32 338 03 33.

 

4,8
według opinii google