pokaż listę kategorii

PODUSZKI SILNIKA KOMATSU

Zużyte poduszki silnika to problem Twojej koparki lub innej maszyny budowlanej? Chcesz wymienić części zamienne, sięgając po zaufany asortyment? Wybierz poduszki silnika Komatsu ze sklepu glimat.com. Nasze części zamienne do maszyn budowlanych to łącznie ponad 400 000 produktów. Ich jakość i wytrzymałość wpłyną na dłuższą żywotność maszyny. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. 


Czas na wymianę poduszek silnika w Twojej maszynie

Dlaczego warto zamówić poduszki silnika Komatsu w sklepie glimat.com? Poza wysoką jakością oferujemy także: 

- dostęp do części zamiennych, które powstają w tych samych fabrykach, co oryginały,
- szybką wysyłkę, 
- ofertę skierowaną do firm i klientów prywatnych, 
- dużą dostępność produktów.

Jako firma Glimat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy USCO SpA, właściciela marki ITR, który jest jednym z największych producentów części zamiennych do maszyn budowlanych. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko poduszki silnika, lecz także inne części Komatsu - w tym np. tłoki, tuleje, pompy, zawory i zęby do koparek

Interesują Cię również części od innych, zaufanych producentów? Sprawdź produkty Caterpillar, Volvo i Hitachi. Możesz skorzystać z wyszukiwarki opartej na grafice 3D. 

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem

Jeśli w czasie dopasowywania poduszki silnika Komatsu pojawią się pytania, zapraszamy do skorzystania z naszego doradztwa. Nasz adres e-mail to sklep@glimat.com, ale jesteśmy też dostępni na infolinii pod numerem 32 338 03 15. Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kontaktu i skorzystaj ze wsparcia technicznego. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności