pokaż listę kategorii

Filtry CAT do maszyn budowlanych

Zamów filtry Cat w bezpiecznej i wygodnej formie online. Zamienne części Caterpillar przeznaczone są do pracy koparek, koparko-ładowarek, spycharek, ładowarek i wielu innych maszyn drogowych. W sklepie glimat.com mamy dużą dostępność produktów ("od ręki"), konkurencyjne ceny i fachową obsługę klienta. Dzielimy się naszą wiedzą i pomagamy w dopasowaniu filtrów do konkretnego rodzaju sprzętu. Części zamienne objęte są 2-letnią gwarancją.


Filtry Caterpillar do zamówienia przez Internet 

Jak szybko i skutecznie wyszukać filtry Caterpillar? Wykorzystaj do tego nasz katalog części. Znajdziesz w nim między innymi:  

  • - elementy filtra hydraulicznego, 
  • - filtr oleju silnikowego, 
  • - filtr powietrza, 
  • - filtr paliwa.

Części zamiennych dostępne w sklepie glimat.com

W glimat.com każdy użytkownik może znaleźć nie tylko filtry Cat, ale też inne części zamienne - w tym np. zęby do łyżek koparek, koła napędowe i napinające, rolki jezdne, łańcuchy gąsienicy, a także wiele innych artykułów. Posiadamy również produkty znanych firm, takich jak na przykład: Komatsu, Volvo, Hitachi, Neuson, Kubota i Samsung. W przypadku pytań lub chęci skorzystania z fachowego doradztwa, prosimy o kontakt z naszym zespołem przed złożeniem zamówienia. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności