pokaż listę kategorii

PASKI KLINOWE DO KOPAREK CATERPILLAR

Paski klinowe Caterpillar do koparek i innych maszyn budowlanych to jeden z podstawowych elementów, wpływających na bezpieczną pracę silnika. Paski klinowe pełnią funkcję napędową, a wysokiej jakości produkcja zapewnia bezpieczeństwo i długą żywotność. W naszym sklepie glimat.com znajdziesz też inne części zamienne Caterpillar - lidera w branży producentów maszyn budowlanych. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, mają konkurencyjne ceny i dostarczamy je w możliwie najkrótszym czasie.


Paski klinowe Caterpillar i inne części zamienne 

Proponujemy zarówno pojedyncze paski klinowe, jak i 2 paski w zestawie. W asortymencie znajduje się też napinacz paska. Wszystkie produkty zostały szczegółowo scharakteryzowane, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do konkretnego sprzętu. Jeśli jednak chcesz skorzystać z doradztwa i wsparcia technicznego, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Jako firma Glimat:

  • - działamy na rynku już ponad 25 lat,
  • - mamy dużą dostępność produktów - "od ręki", 
  • - jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy USCO spA (właściciela marki ITR).

Bogaty asortyment produktów w glimat.com

Możesz zamówić u nas również filtry Cat, uszczelki silnikowe i drążki kierownicze. Polecamy również sworznie do koparek Caterpillar i wiele innych elementów potrzebnych do bezpiecznej, wydajnej i komfortowej pracy maszyn budowlanych. W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy łącznie ponad 400 000 części zamiennych od sprawdzonych i zaufanych producentów z różnych stron świata. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności