pokaż listę kategorii

GŁOWICE ZAWORY POPYCHACZE CATERPILLAR

Chcesz bezpiecznie zamówić wysokiej jakości głowice do koparek firmy Caterpillar? Na liście poszukiwanych produktów znajdują się zawory, popychacze lub inne elementy do maszyn budowlanych i drogowych? W naszym sklepie glimat.com możesz kupić przetestowane części zamienne z 2-letnią gwarancją producenta. Posiadamy łącznie ponad 400 000 artykułów!

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Głowice, zawory i popychacze do koparek Caterpillar - zamów online

Wszystkie części zamienne Caterpillar znane są ze sprawdzonej jakości i dobrych cen jednocześnie. Znajdziesz u nas między innymi: 

  • głowice silnika,
  • popychacze,
  • zawory wlotowe i wylotowe,
  • prowadnice zaworu, 
  • sprężyny zaworów, 
  • laski popychaczy.

W pozostałych kategoriach sklepu udostępniliśmy m.in. paski klinowe i sworznie do koparek Caterpillar. W konkurencyjnych cenach dostarczamy także filtry Cat. Na uwagę zasługują też produkty innych producentów - w tym np. Komatsu, Volvo i Hitachi. Jeśli masz pytania dotyczące dopasowania części do konkretnego modelu maszyny, wyślij nam wiadomość na adres sklep@glimat.com lub zadzwoń na infolinię  pod numerem 32 338 03 33 (czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00). Jako firma Glimat jesteśmy w branży już ponad 25 lat. Zapewniamy klientom profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo na każdym etapie kontaktu i umowy. 

4,8
według opinii google