pokaż listę kategorii

KRZYŻAKI CATERPILLAR

Krzyżaki Caterpillar to części wału napędowego, które są odpowiedzialne za prawidłową pracę tego podzespołu. Nasz sklep internetowy oferuje trwałe i solidne części Caterpillar w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Jeśli remontujesz lub serwisujesz maszynę budowlaną Caterpillar – koniecznie sprawdź naszą ofertę!

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Krzyżaki Caterpillar – do czego służą?

Krzyżaki Caterpillar mają za zadanie przenosić napęd z silnika na tylną lub przednią oś. To niezwykle ważna część, która łączy wały z łożyskiem. Krzyżak umieszczony jest bezpośrednio w wale napędowym – jego awaria może uniemożliwić sprawną pracę całego układu napędowego, co w przypadku maszyn budowlanych oznacza tylko jedno – nieplanowany przestój prac, na który większość operatorów nie może sobie pozwolić. Jeśli szukasz oszczędności, ale nie chcesz rezygnować z najwyższej trwałości  wymienianych elementów - postaw na części zamienne, takie jak prezentowane krzyżaki Caterpillar!

Krzyżaki Caterpillar i nie tylko! Wybierz solidne części zamienne do maszyn budowlanych.

Jeśli serwisujesz właśnie popularną maszynę CAT i okazało się, że do wymiany są krzyżaki – koniecznie sprawdź nasz katalog części. Oferujemy sprawdzone, kompatybilne i przede wszystkim trwałe elementy zamienne do układów niemalże wszystkich maszyn budowlanych. Jeśli zatem krzyżaki Caterpillar są tylko jednym z elementów niezbędnych do planowanej naprawy – sprawdź również pozostałe kategorie!

4,8
według opinii google