pokaż listę kategorii

SWORZNIE CATERPILLAR

Chcesz kupić sworznie Caterpillar bez wychodzenia z domu? Potrzebujesz wysokiej jakości części zamiennych do koparek lub innych maszyn budowlanych i drogowych? W naszym sklepie glimat.com oferujemy części zamienne Caterpillar - jednego z liderów w branży. Lista dostępnych elementów jest stale aktualizowana, a wszystkie produkty obejmujemy 2-letnią gwarancją. Jeśli chcesz skorzystać z fachowego doradztwa - zapraszamy do kontaktu. Pomagamy dopasować sworznie i inne części do konkretnego rodzaju maszyny, a także warunków pracy. 

szybko i skutecznie znajdź części za pomocą poniższej wyszukiwarki

Zadzwoń na infolinie i powiedz czego szukasz, a my znajdziemy to dla Ciebie! 32 338 03 00 pn-pt 8:00 - 16:00

Sworznie Caterpillar do koparek

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy prosty i funkcjonalny katalog części. Wykorzystaj go do znalezienia sworzni, które potrzebujesz. Oferujemy między innymi sworzeń: 

  • - sworzeń zwrotnicy  górny,
  • - sworzeń zwrotnicy dolny, 
  • - sworzeń mocowania zwrotnicy.

Sworznie do koparek to elementy łącznikowe. Przenoszą obciążenia pomiędzy innymi częściami maszyny i przy złym użytkowaniu ulegają zniszczeniu. Jeśli sworznie są starte i nie funkcjonują dobrze, cała praca budowlana zostaje uniemożliwiona. Wybierając części sprzedawane przez firmę Glimat Sp.zo.o. w sklepie glimat.com, masz pewność wysokiej jakości produkcji, która przekłada się na prawidłową pracę. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia.

Pozostałe części Caterpillar 

Posiadamy nie tylko sworznie, ale też inne części do koparek, minikoparek i spycharek - np. filtry Cat.  Dzięki nam, bez wychodzenia z domu możesz skompletować zestaw potrzebnych artykułów. Jako firma Glimat jesteśmy na rynku już od ponad 25 lat. Wyróżnia nas m.in. rola wyłącznego przedstawiciela grupy USCO spA (właściciela marki ITR). Zapraszamy do składania zamówień zarówno przedsiębiorstwa, jak i indywidualnych klientów. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności