pokaż listę kategorii

POMPY WODY CATERPILLAR

W sklepie internetowym glimat.com dostępna jest pompa wody Caterpillar - renomowanego producenta, zapewniającego wysoką jakość części zamiennych do maszyn budowlanych. Wszystkie artykuły objęte są 2-letnią gwarancją, mają korzystne ceny i wysyłane są w możliwie najkrótszym czasie. 


Pompa wody producenta Caterpillar 

Jakie funkcje pełni pompa wody? Przede wszystkim odpowiada za obieg cieczy chłodzącej, która pod właściwym ciśnieniem krąży po układzie chłodzenia. Awaria pompy może spowodować przegrzanie silnika, dlatego warto jak najszybciej naprawić uszkodzenie. Nasz katalog części zamiennych pomoże Ci wyszukać potrzebne produkty i zamówić je bez wychodzenia z domu. W asortymencie mamy: 

Części zamienne do kupienia przez Internet

Dlaczego warto kupić części zamienne przez Internet? To praktyczna forma zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Jest to też współcześnie najbezpieczniejsze rozwiązanie, dlatego zachęcamy do przeglądania dostępnych części, a w przypadku pytań - skontaktowania z naszym zespołem. Ponad 25 lat doświadczenia naszej firmy Glimat świadczy o rzetelności, wiedzy i ciągłym rozwoju. Wszystkim klientom zapewniamy fachowe wsparcie techniczne. 

Pozostali producenci części zamiennych

Sprawdź też części zamienne do maszyn budowlanych od innych znanych producentów. Szukasz artykułów Volvo, Komatsu, Hitachi lub Kubota? Z pewnością znajdziesz je u nas. Proponujemy nie tylko pompy wody Caterpillar, ale też zęby do łyżek, rolki jezdne, filtry, drążki kierownicze i termostaty - zarówno Cat, jak i kilkudziesięciu innych producentów. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności