pokaż listę kategorii

Obudowy i zwrotnice Caterpillar do koparek

Zwrotnice do koparek to cenne części - jeśli są dobrej jakości, wpływają w istotny sposób na pracę maszyny. W sklepie glimat.com proponujemy zwrotnice i obudowy do maszyn Caterpillar - znanej amerykańskiej marki, która dostarcza maszyny budowlane wykorzystywane na całym świecie. Wszystkie artykuły są dostępne "od ręki". Jako Glimat jesteśmy na rynku już od ponad 25 lat. Zaufaj nam i zamów obudowy przez Internet. Posiadamy łącznie ponad 400 000 produktów do koparek, minikoparek, spycharek i innych maszyn.

newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!


Zwrotnice do koparek Caterpillar - duży wybór produktów

W glimat.com proponujemy obudowy osi przedniej (prawej i lewej) oraz zwrotnice. Części zamienne Caterpillar, podobnie jak wszystkie produkty, opisane zostały pod kątem technicznym. W ten sposób każdy klient może sprawnie dopasować produkt do użytkowanych koparek. W pozostałych zakładkach znajdziesz np. paski klinowe i sworznie do koparek Caterpillar. W konkurencyjnych cenach mamy też filtry Cat

Profesjonalna obsługa klienta w glimat.com 

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zwrotnice do koparek czy inne części zamienne, zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne. Możesz skorzystać z doradztwa pod numerem telefonu 32 338 03 33 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku) lub adresem e-mail sklep@glimat.com. 

4,8
według opinii google