pokaż listę kategorii

LAMPY CATERPILLAR

Lampy do koparek Caterpillar to jeden z istotniejszych elementów, który odpowiada za bezpieczeństwo podczas pracy maszyny. Nawet jedna niesprawna lub stłuczona lampa może uniemożliwić, zgodne z zasadami bezpieczeństwa, wykonywanie prac budowlanych, a to zwykle jest związane z nieplanowanym przestojem i finansową stratą. Sprawdź stan lamp swojej koparki i wybierz te z prezentowanej kategorii naszego sklepu online.


Lampy do koparek Caterpillar – czemu są tak ważne?

Dobre oświetlenie otoczenia podczas pracy koparki to podstawa. Tak samo jest z sygnalizacją ostrzegawczą i znakowaniem maszyny budowlanej. Wszystkie lampy do koparek Caterpillar muszą być sprawne. Jest to jeden z wymogów dopuszczenia maszyny do pracy. Nawet jedna z pozoru mało istotna lampa, jeśli się przepali – może stanowić poważne zagrożenie dla operatora, pracowników pracujących obok koparki i innych maszyn budowlanych. Wszystkie lampy do koparek Caterpillar, światła pozycyjne itp. muszą działać bez zarzutu i być włączone niezależnie od pory dnia.


Wybierz lampy do koparek Caterpillar z Glimat!

Poza szerokim wyborem solidnych i trwałych lamp do koparek Caterpillar oferujemy również wiele innych produktów. Nasze części zamienne do maszyn budowlanych charakteryzują się nie tylko bardzo atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim trwałością i kompatybilnością. Z asortymentem naszego sklepu bez trudu przeprowadzisz remont lub naprawę maszyny CAT i wielu innych, popularnych marek.

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności