• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR D8, D8H - 3G8286
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
549 mm330 mm41 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
722 mm76 mm73 mm102 mm102 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLARD8 Cushion Dozer
CATERPILLARD8 H Angle
CATERPILLARD8 H Full-U
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

LEMIESZ CATERPILLAR D8, D8H

3G8286

637,90 zł brutto
518,62 zł netto
637,90 zł brutto
518,62 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

Lemiesz dla spycharek Caterpillar D8, Caterpillar D8H to optymalne rozwiązanie dla różnorodnych prac ziemnych, z którymi się spotykasz. Nasz wysokiej jakości nóż o długości 548 mm, szerokości 330 mm oraz grubości 41 mm został specjalnie zaprojektowany i dostosowany, aby doskonale współpracować ze wspomnianymi modelami maszyn, zapewniając niezawodność i wydajność w każdym projekcie budowlanym.

Płyty lemieszowe do Cat D8, Cat D8H wykonane są z trwałych materiałów i zgodne z najwyższymi standardami. Charakteryzują się one twardością HARDOX 500 HB, co przekłada się na ich niezwykłą trwałość i efektywność nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak amerykański Black Cat Blades i włoski ITR, aby zapewnić Ci produkty najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat ostrzy i innych części budowlanych dedykowanych do Twoich maszyn. Rozpocznij swoje budowlane projekty z pewnością, że masz dedykowaną blachę idealnie dopasowaną do Twojej maszyny lub skorzystaj z naszych usług wykonania lemiesza na wymiar.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google