• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR 944, 950 - 1V3915
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
2673 mm229 mm25 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
-- mm- mm- mm- mm- mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLAR944 Flush Mounted Teeth
CATERPILLAR950 Flush Mounted Teeth
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR 944, 950

1V3915

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

Lemiesz dla ładowarek Caterpillar 944, Caterpillar 950 to optymalne rozwiązanie dla różnorodnych prac ziemnych, z którymi się spotykasz. Nasz wysokiej jakości nóż o długości 2673 mm, szerokości 229 mm oraz grubości 25 mm został specjalnie zaprojektowany i dostosowany, aby doskonale współpracować ze wspomnianymi modelami maszyn, zapewniając niezawodność i wydajność w każdym projekcie budowlanym.

Płyty lemieszowe do Cat 944, Cat 950 wykonane są z trwałych materiałów i zgodne z najwyższymi standardami. Charakteryzują się one twardością HARDOX 500 HB, co przekłada się na ich niezwykłą trwałość i efektywność nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak amerykański Black Cat Blades i włoski ITR, aby zapewnić Ci produkty najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat ostrzy i innych części budowlanych dedykowanych do Twoich maszyn. Rozpocznij swoje budowlane projekty z pewnością, że masz dedykowaną blachę idealnie dopasowaną do Twojej maszyny lub skorzystaj z naszych usług wykonania lemiesza na wymiar.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google