Wyszukiwanie w magazynach zewnętrznych dostępne tylko dla klientów b2b

Prezentujemy Państwu glimat.com – unikalne i najbardziej zaawansowane rozwiązanie e-commerce na rynku Polskim w branży części zamiennych do maszyn budowlanych.

Platfroma glimat.com to sklep online z częściami zamiennymi, których identyfikacja jest możliwa dzięki wyszukiwarkom przygotowanym w oparciu o potrzeby naszych klientów. Narzędzia identyfikacji, to dziesiątki lat doświadczenia naszych pracowników, oraz wykorzystanie najnowocześniejszych zastosowań, które są efektem ciągłego postępu technologicznego i wsparcia zespołu doświadczonych programistów.

Części możecie Państwo szukać w oparciu o katalogi maszyn, po wymiarach, zastosowaniach, czy nawet z zastosowaniem technologii 3D.

Firma Glimat powstała w 1994 r. W wyniku dynamicznego rozwoju na przełomie ponad dwudziestu lat spółka osiągnęła pozycję czołowego dystrybutora w branży części zamiennych do maszyn budowlanych, oraz podwozi do maszyn o napędzie gąsienicowym.

4zdj-glimat.png

Rok 2020 to uruchomienie platform B2B i B2C, których przygotowanie pochłonęło dziesiątki miesięcy pracy, a efektem jest sklep zawierający 400.000 części zamiennych, które czekają na wysyłkę w naszych magazynach o powierzchni 10.000 m².

Oprócz zaawansowanych metod wyszukiwania, platforma glimat.com udostępnia szereg możliwości, które usprawnią pracę naszym klientom.

Przykładami takich rozwiązań są:

  • Program lojalnościowy glimat.com (bonusy, rabaty, konkursy),
  • Twój wirtualny park maszynowy dla zarejestrowanych klientów,
  • Automatyczne wysyłki lotnicze z kilku fabryk na świecie, w których produkowane są nasze części,
  • Odroczone płatności dla stałych klientów,
  • Status realizacji zamówienia, oraz historii zakupów,
  • Porady techniczne przygotowywane przez naszych doradców technicznych,
  • Rozszerzona oferta produktów.


Firma Glimat to jednak przede wszystkim ludzie i ich doświadczenie, które zdobyli na przełomie wielu lat pracy w naszej firmie.

Dlatego pozostajemy do Państwa dyspozycji na wszystkich możliwych płaszczyznach komunikacji.

4,8
według opinii google