• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR 966H - 9W6609
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
994 mm406 mm35 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
632 mm95 mm116 mm152 mm152 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLAR966 H Material Handling
CATERPILLARD10 N R T Semi-U
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR 966H

9W6609

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

LEMIESZ ŚRODKOWY - Wymiary 994x406x35

Lemiesz dedykowany do ładowarek Caterpillar 966H, D10N, D10R, D10T doskonale nadaje się do różnorodnych zadań związanych z pracami ziemnymi. Ten lemiesz charakteryzuje się wysoką jakością i został szczególnie zaprojektowany oraz dostosowany, aby doskonale współpracować z wymienionym modelem, zapewniając niezawodność i wydajność podczas każdego zadania budowlanego.

Konstrukcja naszych lemieszy opiera się na wytrzymałych materiałach i jest starannie zaplanowana, aby sprostać najwyższym standardom jakości. Charakteryzują się one twardością na poziomie HARDOX 500HB, co gwarantuje doskonałą trwałość oraz skuteczność nawet w wymagających warunkach pracy.

Nie ma potrzeby trzymania się jedynie standardowych wymiarów. Proponujemy również lemiesze wykonywane na indywidualne zamówienie, dopasowane do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także lemiesze od włoskiego producenta ITR oraz amerykańskiego Black Cat Blades, co zapewnia najwyższy poziom jakości i wydajności.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google