• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
762 mm406 mm35 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
532 mm95 mm132 mm164 mm85 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLAR980 F G Spade Nose Rock
CATERPILLAR980 H Spade Nose Rock
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR 980H, 980G, 980F

1099125

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

Lemiesz dla ładowarek Caterpillar 980F, Caterpillar 980G, Caterpillar 980H to optymalne rozwiązanie dla różnorodnych prac ziemnych, z którymi się spotykasz. Nasz wysokiej jakości nóż o długości 762mm, szerokości 406mm oraz grubości 35mm został specjalnie zaprojektowany i dostosowany, aby doskonale współpracować ze wspomnianymi modelami maszyn, zapewniając niezawodność i wydajność w każdym projekcie budowlanym.

Płyty lemieszowe do Cat 980F, Cat 980G, Cat 980H, wykonane są z trwałych materiałów i zgodne z najwyższymi standardami. Charakteryzują się one twardością HARDOX 500 HB, co przekłada się na ich niezwykłą trwałość i efektywność nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak amerykański Black Cat Blades i włoski ITR, aby zapewnić Ci produkty najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat blach i innych części budowlanych dedykowanych do Twoich maszyn. Rozpocznij swoje budowlane projekty z pewnością, że masz dedykowaną ostrze idealnie dopasowaną do Twojej maszyny lub skorzystaj z naszych usług wykonania lemiesza na zamówienie.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google