• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
1422 mm483 mm38 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
632 mm95 mm358 mm85 mm85 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLAR988 F Spade Nose Rock
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR 988F

1019352

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

LEMIESZ SKRAJNY - LEWY

Lemiesz dedykowany między innymi dla ładowarek Caterpillar 988F to idealne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w różnorodnych zadaniach ziemnych. Ta blacha wysokiej jakości została specjalnie zaprojektowana i dostosowana, aby perfekcyjnie współpracować ze wspomnianymi modelami, zapewniając niezawodność i wydajność w każdym zadaniu budowlanym.

Nasze płyty lemieszowe dedykowane do Cat 988F są wykonane z trwałych materiałów i zaprojektowane tak, aby sprostać najwyższym standardom jakości. Charakteryzują się twardością HARDOX 500 HB, co gwarantuje im doskonałą trwałość i efektywność nawet w trudnych warunkach pracy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak amerykański Black Cat Blades czy włoski ITR, aby zapewnić klientom wysoką jakość naszych produktów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat ostrzy i innych części budowlanych dedykowanych do Twoich maszyn. Rozpocznij swoje budowlane projekty z pewnością, że masz dedykowany nóż do swojej maszyny lub skorzystaj z naszych usług wykonania lemiesza na wymiar

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google