• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR 988G, 988F - 1073537
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
483 mm483 mm44 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
332 mm95 mm156 mm85 mm85 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLAR988 F High Capacity/Heavy Duty Quarry
CATERPILLAR988 F Spade Nose Rock
CATERPILLAR988 G Spade Nose Rock
CATERPILLAR988 G Stepped Spade Nose Rock
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR 988G, 988F

1073537

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

LEMIESZ / NÓŻ SKRAJNY - PRAWY

Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci dedykowany lemiesz do ładowarek kołowych Caterpillar 988F oraz Caterpillar 988G, który idealnie sprawdzi się w różnorodnych pracach ziemnych. Naszej wysokiej jakości blacha została specjalnie zaprojektowana i dostosowana do tych modeli maszyn, zapewniając niezawodność i wydajność w każdym projekcie budowlanym.

Płyty lemieszowe dedykowane dla  Cat 988F oraz Cat 988G są wykonane z trwałych materiałów o twardości HARDOX 500 HB, co zapewnia im doskonałą trwałość i efektywność nawet w trudnych warunkach pracy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak amerykański Black Cat Blades czy włoski ITR, aby zapewnić Ci najwyższą jakość naszych produktów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat ostrzy i innych części budowlanych dedykowanych do Twoich maszyn. Rozpocznij swoje budowlane projekty z pewnością, że masz dedykowany nóż idealnie dopasowany do swojej maszyny lub skorzystaj z naszych usług wykonania lemiesza na zamówienie.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google