• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
559 mm546 mm76 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
532 mm105 mm108 mm86 mm86 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLAR994 – D Spade Nose Rock
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

LEMIESZ CATERPILLAR 994

1073383

3 185,34 zł brutto
2 589,71 zł netto
3 185,34 zł brutto
2 589,71 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

Nasz dedykowany lemiesz, stworzony specjalnie dla ładowarek gąsienicowych Caterpillar 994 jest idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych prac ziemnych. Ta wysokiej jakości blacha został zaprojektowana i dostosowana tak, aby zapewnić niezawodność i wydajność w każdym zadaniu budowlanym.

Nasze płyty lemieszowe do Cat 994 są wykonane z trwałych materiałów i spełniają najwyższe standardy. Posiadają twardość HARDOX 500 HB, co gwarantuje doskonałą trwałość i efektywność nawet w trudnych warunkach pracy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak amerykański Black Cat Blades czy włoski ITR, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat noży i innych części budowlanych dedykowanych do Twoich maszyn. Rozpocznij swoje budowlane projekty z pewnością, że masz dedykowane ostrze do swojej maszyny, lub skorzystaj z naszych usług wykonania lemiesza na wymiar.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google