• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR D6R - 6Y3840
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
1226 mm254 mm25 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
819 mm64 mm73 mm152 mm152 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLARD6 H Semi-U
CATERPILLARD6 R Semi-U
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR D6R

6Y3840

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

LEMIESZ ŚRODKOWY DO PŁUGA - Wymiary 1226x254x25

Lemiesz dedykowany do spycharek Caterpillar D6R, D6H doskonale nadaje się do różnorodnych zadań związanych z pracami ziemnymi. Wykonany z wysokogatunkowych materiałów lemiesz ten został specjalnie zaprojektowany i dostosowany, aby idealnie współpracować z wspomnianym modelem, zapewniając niezawodność oraz wysoką wydajność podczas wykonywania każdego zadania budowlanego.

Konstrukcja naszych lemieszy oparta jest na wytrzymałych materiałach, spełniających najwyższe normy jakości. Charakteryzują się one twardością na poziomie HARDOX 500HB, co gwarantuje im doskonałą wytrzymałość i efektywność, nawet w trudnych warunkach pracy.

Nie ma konieczności pozostawania w ramach standardowych wymiarów. Przedstawiamy także możliwość dostosowanych do Twoich potrzeb lemieszy realizowanych na zamówienie. Nasza propozycja obejmuje również lemiesze ITR od włoskiego producenta oraz Black Cat Blades z USA, co gwarantuje najwyższą jakość oraz wydajność.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google